artikul.cz, vyhledávač zboží a služeb zdarma

Napsali nám

Udělala jsem u vás již dva nákupy a jsem velmi spokojená s rychlostí doručení i kvalitou produktů. Děkuji.

Tereza

 

Také jsem vyzkoušela vulkanickou pemzu je úžasná! Jemně a přitom účinně obrousí zrohovatělou kůži .Zakulacený tvar je výborný a dostane se do vsech záhybů. Doporučuji :-) !

Helena

 

Menstruační kalíšek Lunette používám už přes 10 let. Vyzkoušela jsem i jiné značky, ale vracím se k Lunette. Po porodu hlasuji pro větší kalíšek, narozdíl od jiných značek lépe "sedne" a opravdu ho necítím. Kalíšek mi pomohl i v boji s infekcemi, neboť není bělený, jako např. menstruační vložky či tampony.

Kamila

 

Dobrý den,                                                                                 

 
se zbožím jsem moc spokojená. Přestože byl v dodávce LadyGel zaměněn za LadyLube, vyřízení reklamace bylo velice rychlé - LadyLube mi zůstal a LadyGel jsem si vyzvedla v Uložence jen o pár dní později.
Už jsem Vás stihla ohodnotit i na heureka.cz
Nejspokojenější jsem se sterilizačním vajíčkem. Vyvařování je teď super rychlé a pohodlné a navíc jsem zjistila, že je pak mikrovlnka tak orosená, že stačí jen setřít hadrem a je rovnou umytá i trouba :) Kelímek na sterilizaci byl pro sestru a ta je taky moc spokojená, hlavně s tím, že ho může složit do kabelky.
S femcapem a contragelem ještě nemám takovou zkušenost, abych hodnotila, ale LadyGel používám denně i s ním omývám kalíšek a myslím, že za tu cenu to byla fakt výhodná koupě.
 
Přeji hezký den
 
Andrea
 
 
 
Kolposkop pro samovyšetření děložního čípku může být užitečný pro spoustu žen a mohl by pomoci snížit počet někdy zbytečných konizací zejména u žen, které se teprve chystají založit rodinu. Konizace totiž není zcela neškodný výkon, ale má i svá rizika např. nedostatečnost děložního hrdla v závěrečné fázi gravidity. Při mírnějších dysplastických změnách a mnohdy se tělo dokáže vypořádat s onemocněním samo při posílení celkové a slizniční imunity. Stejně jako i jiné slizniční léze např. herpetické či kandidozní v dutině ústní (opary, prasklé koutky) jsou doprovodným znakem přepracování a vyčerpání rezerv organismu, tak často i vaginální sliznice má tendenci ke snížení imunitní obranné reakce proti papilomavirům či dalším mikroorganismům z vaginální flory v době celkového oslabení.

Z mé dřívější praxe gynekoložky vím, že tolik obávaná nádorová onemocnění děložního čípku postupují v drtivé většině pomalu, řádově v letech. Bohužel existuje řada žen, které odmítají chodit na pravidelné gynekologické prohlídky a pro ty má možnost samovyšetření a self-monitoringu stavu (pozorování děložního čípku a zkoumání, zda zde není nepříznivé zhoršení nálezu) velký přínos, protože mohou na podkladě přímého důkazu zhoršení překonat svůj blok a vyhledat včas odbornou pomoc.
Také ženy, které mění postoj ke svému tělu a zkoumají jeho přirozenou cykličnost mohou takto poznávat své tělo v nejintimnější partii v diskrétních podmínkách domova nikoliv pouze zprostředkovaně skrze stručnou zprávu sepsanou gynekologem.

                                                       MUDr. Helena Máslová, Poliklinika Revoluční, Praha

 

Dobrý den ,
jsme velmi spokojeni i naši senioři s Vaší Solnou jeskyní, kterou využíváme denně v naší místnosti pro naše denní aktivity. Odezva našich klientů na přenosnou jeskyni je velmi kladná. Také uvažuji, že solnou jeskyni pořídím také pro mou rodinu.

                                                       Andrea Bařinová vedoucí aktivit -domov seniorů Praha Vysočany

 

Bederní pás se mi osvědčil zvláště při práci na zahradě. Při práci v předklonu během pletí nebo stříhání keřů se obvykle vyhrne tričko a s bederním pásem jsem měla záda pěkně v teple.

                                                         Vendula Nováková, Praha

Ahoj, dobrý den všem :) 

Před čase jsem si u Vás zakoupila těhotenský pás a jsem s ním velmi spokojená. Krásně mi zakrývá bříško, které mi pomalu roste a zakrývá i záda a zároveň drží triko, aby se nevyhrnovalo...Všem těhotným vřele doporučuji... 

Určitě budete spokojené, tak jako já :) 

Hezký den

https://www.facebook.com/pages/EStud%C3%A1nka/743558709027383?sk=app_461036367360347

                                                                              

Jsem nadšená z masážních olejů Botaniko, hlavně ten čokoládový když rozetřeme po těle, tak člověk je pak úplně k sežrání :-)​ . Pak mám ráda medový, ten mě uklidňuje, když mám stres. A pak taky tělový olej For you s extraktem růže, ten používám i na čištění pleti.

                                                                        Hanka

 

Dobrý den.
Obchod proběhl rychle a bez problémů. Sadu lávových kamenů jsem koupila jako dárek a měly úspěch :-)
Seimlová

 

Dobrý den,

s menstruačním kalíškem Lunette jsem moc spokojená. Předtím jsem vyzkoušela značku Meluna velikosti S a ten mi vůbec nevyhovoval. Při zavedení se nerozložil a protékal, což se u Lunette nestalo. Lunette je trochu tvrdší než Meluna a manipuluje se s ním jednodušeji a lehce.
Menstruařní vložky už nepotřebuji a ani nechci. Kalíšek je pohodové řešení:-)
Hezký den.

                                                                       Terne

 

Dobrý den,

Vybrala jsem si kalíšek Mooncup B, protože je mi 26 let a jsem bezdětná. Manipulace, i přes počáteční obtíže, je v pohodě, stopku jsem úplně ustřihla. Bohužel mi však protéká. Zavedu jej vždy co nejníže, vyzkouším, jestli pevně drží, ale kalíšek mi sám vždy nakonec doputuje hlouběji a poté protéká. Ne moc, ale bez intimky se to nedá. Není to tím, že by byl přeplněný, často ho měním. Myslím si, že asi potřebuji větší velikost. Určitě to ale nevzdám a vyzkouším ji, protože s vložkami či tampony se to nedá srovnat.

Děkuji,
s pozdravem

Ifka

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).